مجموعه فناوري اطلاعات آرامين در سال 1385 به منظور فعاليت در زمينه فناوري اطلاعات تاسيس گرديد و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پيشرفت تکنولوژي در کشور با همراهي مديران و متخصصين علوم فناوري اطلاعات و ارتباطات پيموده است .
همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنيا به سراسر کشور مي باشد.
هم اکنون اين مجموعه شامل 8 واحد جداگانه طراحي و اجراي شبکه هاي کامپيوتري ، سخت افزار ، خدمات پشتيباني و تعميرات و نگهداري ،آرشیو الکترونیک و داده آمایی ، نرم افزار، خدمات وب و پهنای باند، ، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيکي، تامین نیروی متخصص مي باشد و با گردآوري اين بخشها تحت نامي يکسان سعي در ارائه کامل خدمات IT به سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکتهاي خصوصي و اشخاص دارد.
بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه فناوري اطلاعات آرامين تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .

اميد است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم

گواهي رتبه بندي و احراز صلاحيت شرکتهاي انفورماتيکي از شورای عالی انفورماتیک ،معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهوري
رتبه 2 در زمینه خدمات پشتیبانی
رتبه 4 در زمینه شبکه داده ها،مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی،تولید و پشتیبانی نرم افزار های سفارش مشتری
رتبه 5 در تولید و ارایه رایانه های غیر Main Frame
مجوز فعاليت از سازمان نظام صنفي رايانه اي استان اصفهان
پروانه فني مهندسي در صنعت نرم افزار از وزارت صنايع و معادن
مجوز ارائه خدمات پشتيباني از سازمان کار و امور اجتماعي
مجوز واحد فناوری از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان